SICK IME30-10BNSZC0K ; 1041005 THREADED BARREL PROXIMITY SENSOR Used
SICK IME30-10BNSZC0K ; 1041005
Excl. Tax
Transport and Handling Information
Need more?
Need something we currently don't have available? Our sourcing team can help you find what you need
General
Brands:
SICK
HAN:
IME30-10BNSZC0K ; 1041005
Condition:
Used
Logistics
Weight:
0.10kg
Country of Manufacture:
Taric-Code:
SICK IME30-10BNSZC0K ; 1041005 THREADED BARREL PROXIMITY SENSOR, M30 X 1.5 NPN, 30V 10 MM 30 V DC 200 MA